En

UAB "ELEKTROS ĮRANGA"

Tinklų 29A, LT-35115, Panevėžys
Tel. +370 45 58 28 28
Tel.mob. +370 618 25545
El. paštas: info@eliranga.lt

Direktorius
Rimas Lukšys
Tel. +370 5 24 09 140
Mob. +370 620 63476 
El. paštas: rimas@eliranga.lt

Technikos direktorius 
Vilmantas Gaspariūnas
Tel. +370 45 58 28 28
Mob. +370 686 69811
El. paštas: vilmantas@eliranga.lt 
Atsakingas už produktų grupes:
GE Power Controls, EOCR, Seneca, MERZ, Lm-therm

Administratorė
Vaida Ruzienė
Tel. +370 45 58 28 28
El.paštas: info@eliranga.lt

Teisininkė
Evelina Juknevičiūtė
Tel. +370 45 58 28 28
El. paštas: evelina@eliranga.lt

Vyr. buhalterė
Eugenija Morkūnaitė
Tel. +370 45 58 28 28
Mob. +370 611 20018  
El. paštas: eugenija@eliranga.lt

Inžinierius prekybai 
Artūras Pranauskas
Tel. +370 45 58 28 28
Mob. +370 686 26302
El. paštas: arturas@eliranga.lt
Atsakingas už produktų grupę:
GE Lighting, ELT, CTRE

Inžinierius 
Ričardas Kvedaras
Tel. +370 45 58 28 28
Mob. +370 687 43704
El. paštas: ricardas@eliranga.lt
Atsakingas už produktų grupę:
EREA, ELDON, IDE

Projektų vadovas
Domas Velička
Tel. +370 45 58 28 2
Mob. +370 625 67198
El. paštas: domas@eliranga.lt
Atsakingas už produktų grupę:
GE Power Controls,  ELDON,
IDE

Vadybininkas 
Vytautas Sipas
Tel. +370 45 58 28 28
Mob. +370 611 20042
El. paštas: vytautas@eliranga.lt
Atsakingas už produktų grupę:
Hilpress GmbH

Vadybininkas
Vaidas Jakštonis
Tel. +370 45 58 28 28
Mob. +370 611 26685
El. paštas: vaidas.j@eliranga.lt
Atsakingas už produktų grupę:
Weidmuller

Vyr.sandėlininkas
Antanas Budrevičius
Tel. +370 45 58 28 28
Mob. +370 611 20041
El. paštas: antanas@eliranga.lt

Sandėlininkas
Gintaras Šatkauskas
Tel. +370 45 58 28 28
Mob. +370 618 00381


VILNIAUS padalinys

NAUJAS ADRESAS 


Nesvyžiaus 2, Bukiškės, Avižienių sen., Vilnius raj .LT-14183
Tel. +370 5 24 09 140
El. paštas: vilnius@eliranga.lt

Komercijos Direktorius Vilniaus padalinio vadovas
Edmundas Žukauskas
Tel. +370 5 24 09 140
Mob. +370 687 36644
El. paštas: edmundas@eliranga.lt

Vadybininkė
Jovita Averkinienė
Tel. +3705 24 09 140
Mob. +370 687 42439
El. paštas: jovita@eliranga.lt
Atsakinga už produktų grupę: 
Omron Electronics

Vadybininkas
Donatas Klebonas    
Tel. +370 5 24 09 140
Mob. +370 682 58962
El. paštas: donatas@eliranga.lt
Atsakingasuž produktų grupę:
CIRCUTOR, Salicru, Efapel 

Produkto vadovas
Deividas Ganiprauskas
Tel. +370 5 24 09 140
Mob. +370 610 68338
El. paštas: deividas@eliranga.lt
Atsakingasuž produktų grupę:
Omron Electronics

Produkto vadovas
Darius Peškys
Tel. +370 5 24 09 140
Mob. +370 688 32727
El. paštas: darius@eliranga.lt
Atsakingasuž produktų grupę:
Weidmuller, Bender

Vadybininkas
Evaldas Ramulionis
Tel. +370 5 24 09 140
Mob. +370 687 97 638
El. paštas: evaldas@eliranga.lt
Atsakingas už produktų grupę: 
IMI, NORGREN pneumatikos sistemos,
Logistika

Vadybininkas 
Rolandas Kiseliauskas
Tel. +370 5 24 09 140
Mob. +370 61245563
El. paštas: rolandas@eliranga.lt
Atsakingasuž produktų grupę: 
IMI, Omron Electronics

Sandėlininkas-ekspeditorius
Nerijus Bambalas
Tel. +370 5 24 09 140
Mob. +370 686 70737
El. paštas: nerijus@eliranga.lt

Sandėlininkė
Nijolė Kulikauskienė
Tel. +370 5 24 09 140
Mob. +370 616 27104
El. paštas: nijole@eliranga.lt


KAUNO padalinys

NAUJAS ADRESAS 


Draugystės 13A,
LT-51225, Kaunas
Tel./Faks. +370 37 38 54 14
El. paštas: kaunas@eliranga.lt


Kaunopadalinio vadovas
Arūnas Kalvaitis
Tel. +370 37 38 54 14
Mob. +370 687 42641
El.paštas: arunas@eliranga.lt
Atsakingas už produktų grupę:
Mennekes, ACS, ISV


Vadybininkas
Egidijus Ambrazevičius
Tel. +370 37 38 54 14
Mob. +370 612 39 608
El. paštas: egidijus@eliranga.lt


Vadybininkas
Raimundas Šveikauskas
Tel. +370 37 38 54 14
Mob. +370 686 10079
El. paštas: raimundas@eliranga.lt
Atsakingasuž produktų grupę:
FOGO Agregaty, Lovato, Perry Electric


Vyr.sandėlininkė
Rima Morkūnienė
Tel. +370 37 38 54 14
Mob. +370682 67955
El. paštas: rima@eliranga.lt


Sandėlininkas-ekspeditorius
Naurius Astrauskas
Tel. +37037 38 54 14
Mob. +370 620 16304
El. paštas: naurius@eliranga.lt


KLAIPĖDOS padalinys


NAUJAS ADRESAS 


Minijos g. 35, LT-91207 Klaipėda
Tel.  +370 611 09943
El. paštas: klaipeda@eliranga.lt



Vadybininkas
Vytautas Jencius
Mob.+370  67802031
El. paštas: vytautas.jencius@eliranga.lt


Vadybininkas
Tomas Veselis
Mob. +370 611 09943
El. paštas: klaipeda@eliranga.lt