UAB "Elektros įranga"

Automatika

Komponentai automatizavimui: nuo relės iki valdiklio, paprastam ir sudėtingam valdymui.

Elektrotechnika

Kontaktoriai, automatiniai išjungėjai, kontaktinės rinklės, montažiniai skydai ...

Apšvietimas

Nuo lemputės iki šviestuvo. Gatvė, stadionas, gamykla, prekybos centras, namas, butas - padėsime apšviesti viską.

Instaliacija

Įvairios montažinės medžiagos bei įrankiai, skirti pastatų vidaus ir lauko instaliacijos darbams.

Pneumatika

Kontaktai

VILNIAUS padalinys »
KAUNO padalinys »
KLAIPĖDOS  padalinys »

 

UAB  "ELEKTROS ĮRANGA"

Tinklų 29A, LT-35115, Panevėžys
Tel. +370 45 51 11 33
Faks. +370 45 58 27 27
El. paštas: info@eliranga.lt

 

Google Street View vaizdas  

Direktorius
Rimas Lukšys

Tel. +370 5 24 09 140, 24 08 125
Faks. +370 5 24 08 124
Mob. +370 620 63476 

El. paštas: rimas@eliranga.lt

 


Technikos direktorius 
Vilmantas Gaspariūnas

Tel. +370 45 58 28 28
Faks. +370 45 58 27 27
Mob. +370 686 69811
El. paštas: vilmantas@eliranga.lt 

Atsakingas už produktų grupes: 
GE Power Controls, EOCR, Seneca, MERZ, Lm-therm 

 

 

 


Administratorė
Vaida Ruzienė  

 

 Tel. +370 45 58 28 28
Faks. +370 45 58 27 27
El.paštas: info@eliranga.lt

 

Teisininkė
Evelina Juknevičiūtė

Tel. +370 45 58 28 28
Faks. +370 45 58 27 27
El. paštas: evelina@eliranga.lt


Vyr. buhalterė
Eugenija Morkūnaitė

Tel. +370 45 58 28 28
Faks. +370 45 58 27 27
Mob. +370 611 20018  
El. paštas: eugenija@eliranga.lt 

Inžinierius prekybai 
Artūras Pranauskas

Tel. +370 45 58 28 28
Faks. +370 45 58 27 27
Mob. +370 686 26302
El. paštas: arturas@eliranga.lt 

Atsakingas už produktų grupę:
GE Lighting, ELT, CTRE 


Inžinierius 
Ričardas Kvedaras

Tel. +370 45 58 28 28
Faks. +370 45 58 27 27
Mob. +370 687 43704
El. paštas: ricardas@eliranga.lt 

Atsakingas už produktų grupę:
EREA, ELDON, IDE 


Projektų vadovas
Domas Velička
 
Tel. +370 45 58 28 2
Faks. +370 45 58 27 27
Mob. +370 62567198
El. paštas: domas@eliranga.lt 

Atsakingas už produktų grupę:
GE Power Controls,  ELDON, IDE 


Vadybininkas 
Vytautas Sipas

Tel. +370 45 58 28 28
Faks. +370 45 58 27 27
Mob. +370 611 20042
El. paštas: vytautas@eliranga.lt 

Atsakingas už produktų grupę:
Hilpress GmbH
  

Vadybininkas
Vaidas Jakštonis
 
Tel./faks. +370 37 38 54 14
Mob. +370 611 26685
El. paštas: vaidas.j@eliranga.lt

 


Vyr. sandėlininkas
Antanas Budrevičius

Tel. +370 45 58 28 28
Faks. +370 45 58 27 27
Mob. +370 611 20041
El. paštas: 
antanas@eliranga.lt

 


Sandėlininkas
Gintaras Šatkauskas

Tel. +370 45 58 28 28
Mob. +370 618 00381

 

 

 


VILNIAUS padalinys
                  

NAUJAS ADRESAS 

Nesvyžiaus 2, Bukiškės, Avižienių sen., Vilnius raj.
Tel. +370 5 24 09 140, +370 5 24 08 125
Faks. +370 5 24 08 124
El. paštas: vilnius@eliranga.lt

https://goo.gl/maps/RiCi2XEr96K2

https://goo.gl/ZF3m6R

54.752257, 25.215644

    

Komercijos Direktorius

Vilniaus padalinio vadovas
Edmundas Žukauskas

Tel. +370 5 24 09 140, 24 08 125
Faks. +370 5 24 08 124
Mob. +370 687 36644
El. paštas: edmundas@eliranga.lt 


Vadybininkė
Jovita Averkinienė

Tel. +370 5 24 09 140, 24 08 125
Faks. +370 5 24 08 124
Mob. +370 687 42439
El. paštas: jovita@eliranga.lt

Atsakinga už produktų grupę: 
Omron Electronics


Vadybininkas
Donatas Klebonas
                       

Tel. +370 5 24 09 140, 24 08 125
Faks. +370 5 24 08 124
Mob. +370 682 58962
El. paštas: donatas@eliranga.lt

Atsakingas už produktų grupę:
CIRCUTOR, Lovato



Produkto vadovas
Deividas Ganiprauskas                                       
Tel. +370 5 24 09 140
Faks. +370 5 24 08 124
Mob. +370 610 68338
El. paštas: deividas@eliranga.lt

Atsakingas už produktų grupę:
Omron Electronics
Salicru


Produkto vadovas
Darius Peškys
 
Tel. +370 5 24 09 140, 24 08 125
Faks. +370 5 24 08 124
Mob. +370 688 32727
El. paštas: darius@eliranga.lt

Atsakingas už produktų grupę:
Weidmuller, Bender


Vadybininkas
Evaldas Ramulionis
  

Tel. +370 5 24 09 140, 24 08 125
Faks. +370 5 24 08 124
Mob. +370 687 97 638
El. paštas: evaldas@eliranga.lt

Atsakingas už produktų grupę: 
IMI, NORGREN pneumatikos sistemos


Vadybininkas

Rolandas Kiseliauskas 

Tel. +370 5 24 09 140
Mob. +370 61245563
El. paštas: rolandas@eliranga.lt

Atsakingas už produktų grupę: 
IMI, Omron Electronics


Produkto vadovas
Tomas Stravinskas
 
Tel. +370 5 24 09 140
Mob. +370 610 10416
El. paštas: mailto:arturas@eliranga.lt 

Atsakingas už apšvietimo grupę


Sandėlininkas-ekspeditorius
Nerijus Bambalas

Tel. +370 5 24 09 140, 24 08 125
Faks. +370 5 24 08 124
Mob. +370 686 70737
El. paštas: nerijus@eliranga.lt 

Sandėlininkė
Nijolė Kulikauskienė

Tel. +370 5 24 09 140, 24 08 125
Faks. +370 5 24 08 124
Mob. +370 616 27104
El. paštas: nijole@eliranga.lt

 

 

 


KAUNO padalinys

  

NAUJAS ADRESAS

Draugystės 13A, LT-51225, Kaunas
Tel./Faks. +370 37 38 54 14
El. paštas: kaunas@eliranga.lt


Google Street View vaizdas

Kauno padalinio vadovas
Arūnas Kalvaitis

Tel./Faks. +370 37 38 54 14
Mob. +370 687 42641
El. paštas: arunas@eliranga.lt 

Atsakingas už produktų grupę:
Mennekes, ACS, ISV  


Vadybininkas
Egidijus Ambrazevičius

Tel./Faks. +370 37 38 54 14
Mob. +370 612 39 608
Mob. +370 612 39 608
El. paštas: egidijus@eliranga.lt

Vadybininkas
Raimundas Šveikauskas

Tel./Faks. +370 37 38 54 14
Mob. +370 686 10079
Mob. +370 686 10079
El. paštas: raimundas@eliranga.lt 

Atsakingas už produktų grupę:
FOGO Agregaty, Lovato, Perry Electric


Vyr.sandėlininkė
Rima Morkūnienė

Tel./Faks. +370 37 38 54 14
Mob. +370 682 67955
El. paštas: rima@eliranga.lt 
                

Sandėlininkas-ekspeditorius
Naurius Astrauskas

Tel./Faks. +370 37 38 54 14
Mob. +370 620 16304
El. paštas: naurius@eliranga.lt 
 

KLAIPĖDOS padalinys
                  

Minijos g. 35, LT-91207 Klaipėda
Tel. +370 673 17553


El. paštas: vilmantas.simkus@eliranga.lt 

 

Klaipėdos skyriaus vadovas

Vilmantas Šimkus

Mob. +370 673 17553
El. paštas: vilmantas.simkus@eliranga.lt 
GE Energy Industrial SolutionsGE LightingOMRON ElectronicsWeidmullerNORGRENELDONMENNEKESIdeSIEMENSLovato electricCIRCUTORBENDEREOCREREAMERZELTSalicruMARECHAL-ELECTRIC GROUPXtreme Power Corporation (XPCC)OBO BettermannPerry electricLAE ELECTRONICSenecaLM TherminVentia